Logótervező pályázat

“Én már könyvből tanultam,
hogy több, mint ötven éve
fiatalok ezrei mentek le a térre,
és a csillagokat mind porba hajigálták.”
/ Péterfi Judit: Az én ’56-om /

Pályázati felhívás

Kedves diákok, szülők, pedagógusok!

A gyulai Október 23. Alapítvány logótervező pályázatot hirdet középiskolások számára.

A pályázatnak tartalmaznia kell:
egy bármilyen technikával készített, igényes logót, amelyen jól olvasható az Október 23. Alapítvány, Gyula felirat,
további követelmények: A/5 méret, színes, nagyfelbontású fekvő kép (min. 300 dpi, vagy 1080p);
az embléma ábrázolásakor tűnjön ki ’56 szellemisége: egy ötletes forma / figura / grafika, amiből egyből látszik, hogy az Alapítvány elkötelezett emlékőrző.

A legjobb pályamunkát készítő alkotó 25 000 Ft pénzjutalomban részesül !

(ugyanakkor jelezzük, hogy csak az első, a legjobb, a kiválasztott alkotó kerül jutalmazásra)

A pályázatokat leadási módja:
Elektronikusan a bz1954@t-online.hu (Bagyinszki Zoltán kuratóriumi elnök) e-mail címre kérjük eljuttatni.

Határidő: 2013. május 25.

A beérkezett pályamunkákat a Kuratórium bírálja el szakértők bevonásával. Kérjük, hogy a következőket mellékeljék. A pályázó adatait: név, szül. idő, elérhetőségek (lakcím, tel. szám, e-mail )

A legjobb pályamunkák honlapunkon bemutatásra kerülnek,
a pályamunkákat nem küldjük vissza, azok a kuratórium tulajdonába kerülnek.

Eredményhirdetés: 2013. tanév végén

Eredményes, kreatív munkát kíván az Október 23. Alapítvány!

Bagyinszki Zoltán, Pataky László, Fodor György kurátorok