Meghívó – Kuratóriumi ülés, Veterán Baráti Találkozó

Tisztelt Kuratórium, Tisztelt Tagtársunk! Kedves Barátunk!

Tisztelettel meghívom Önt, az Október 23. Alapítvány következő kuratóriumi ülésére.

Időpont: 2018. október 10. / szerda 15.00
Helyszín: Gyula, Gyulavári Almásy kastély irodája

A tervezett napirendi pontok:
1. A mai 56-os veterán találkozó előkészítése és a programja – a városi 56-os Forradalom és Szabadságharc októberi ünnepi eseményein történő részvételünk, koszorúzási helyszínek és az alapítványi képviseletünk. Gyulavári – Gyula – Békéscsaba.
előadó: Bagyinszki Zoltán elnök

2. A hagyományos városi finanszírozású autóbuszos tanulmányi kirándulás szervezése – a résztvevő iskolák diákjainak (szülői engedélyek) értesítése, bevonása. Részvételük és a program, továbbá a szolgáltatások megbeszélése. November 06 – án kedden Kiskunmajsa. ( létszám, műsor, koszorúzás, pedagógus és alapítványi kísérők, stb.).
előadók: Pataky László és Fodor György kurátorok

Bejelentések.

Gyula, 2018. szeptember 25.

Baráti üdvözlettel:
Bagyinszki Zoltán elnök