Tisztelt Kuratórium! Tisztelt Tagtársunk! Kedves Barátunk !

Tisztelettel meghívom Önt, az Október 23. Alapítvány következő, évzáró online kuratóriumi ülésére.

Időpont: 2020. december 29. 10.00 A dokumentumok előzetesen levélben kerülnek kiküldésre.

Helyszín: interneten szervezve- jelenléti ívet nem tervezünk.

A napirendi pontok:

A Jövőt formáló múlt TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-00856 azonosítószámú, pályázati rendezvénysor 1- 8 megvalósítása.

1. A programsor / 1-5 rendezvényeinek megvalósítása és a kapcsolódó közönségszervezés eredményessége. A covid 19 járványhelyzetből adódó nehézségek.
előadó : Bagyinszki Zoltán kuratóriumi elnök, külön írásos anyag szerint

2. Az alapítványi-pályázati rendezvénysor pénzügyei, kifizetések nehézségeiről röviden. előadó: Kovácsné Jolika könyvelő.

3. További idei programok, koszorúzások alapítványi események Gyulán.

4. Bejelentések, javaslatok, észrevételek. pl. M. Szabó András 56-os polgármester, alapítványi alapítóról készülő kiadvány konkrét tervei. előadó: Fodor György

Gyula, 2020. december 20.

Baráti üdvözlettel:

Bagyinszki Zoltán