A Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja – Történelmi Kvízjáték Gyulán

A gyulai Október 23. Alapítvány a kommunizmus áldozatai és az egykori hősök tiszteletére történelmi kvízjátékot hirdet!

kepA játékban részt vevőknek 14 kérdést kell megválaszolniuk, illetve képet felismerniük, kapcsolódva az Október 23. Alapítvány honlapjához és a Kommunizmus Áldozatainak Emléknapjához.

A játékban való részvétel egyszerű, a kvíz kitöltése néhány percet vesz igénybe. A kérdésekre a helyes választ a játékosok a honlapot böngészve megtalálják. A kvíz kitöltése után számítógép értékeli az elért teljesítményt, majd a játék lezárultával a kérdésekre hibátlanul válaszolók között 5000 Ft értékű vásárlási utalványokat sorsolunk ki, amelyekhez a szerencsések postai úton juthatnak hozzá.

A játékban mindenki csak egy alkalommal vehet részt! A játék kezdésének időpontja 2015. február 20. és szavazni 2015. március 6-ig lehet. A játék végeredményéről március 10. körül honlapunkon és a Gyulai Hírlapban tájékoztatjuk a résztvevőket.

A játékos program fővédnöke: M. Szabó András, Gyula város 1956-os polgármestere

A kuratórium nevében minden érdeklődőt – valamennyi korosztály szavazatát továbbra is tisztelettel várjuk!

Hasznos ismeretszerzést és jó szórakozást kíván az Október 23. Alapítvány kuratóriuma!