Köszöntő a 90.-re

Kedves Barátaim, Tisztelt Érdeklődők!

A héten kis emlékünnepséget szervez a gyulai Október 23. Alapítvány.
Szeretett és tisztelt BANDI BÁCSINK, M. Szabó András, 56-os gyulai polgármester, az Október 23 Alapítvány alapítója a héten, november 29-én tölti be a 90. életévét.

Gyulán családias ünnepség keretében köszöntjük Őt és kedves feleségét Marikát.

A ma is aktív Bandi bácsi egészséges és ötleteivel, jelenlétével még igyekszik segíteni az alapítvány munkáját. Rendszeres támogatását köszönjük.

A kuratórium tagjai szeretnék, hogy még sokáig legyen körünkben jó egészségben.

Mi, kérése alapján szervezzük az alapítványi munkát, 1956 – témakörének népszerűsítését, az ide kapcsolódó ifjúsági programokat, az 56-osok megbecsülését-szellemiségét képviselő rendezvényeket. Az idei év sikeres és aktív volt számunkra, lásd honlapunk galériáját, a megjelent írásokat, az 1956-os Művészeti Emlékversenyt az Országos Versszavazás programját.

Gyula, 2014. november 28.

Baráti tisztelettel: Jolika, Ernő, István, László, Gyuri és Zoltán