Bay Mihály bácsi csütörtökön és ma, 90 éves, 1931-ben született.

Bay Mihály a gyulavári ‘56-os forradalmár a vári híd, egykori fegyveres ellenálló csapatának tagja – a Csillagbörtönös bunyós eseményeket-kemény veréseket tisztelettel hozzá köthetjük.
Az idén 90 éves Barátunk részére tisztelgő képsor és kis alapítványi ajándékcsomag “ jár számára “. Kívánunk jó egészséget – erőt és covid mentes nyugalmat az otthonban.
Kérem szépen a szimpatizáns Gyulaiakat ma este egy pohár finom borral köszöntsék Őt és kívánjunk számára közösen jó egészséget! Mihály bácsi köszöntünk tisztelettel!
Mint ahogyan valamennyi még élő ‘56-os veterán számára is kívánjuk! Valamennyien jól vannak,dolgoznak a kertben és ellenállnak a Covidnak.

Október 23 Alapítvány – Bagyinszki Zoltán