Tisztelt Kuratórium, Tisztelt Tagtársunk! Kedves Barátunk !

Tisztelettel meghívom Önt, az  Október 23. Alapítvány  következő  kuratóriumi  ülésére

Időpont :   2021. december 8, / szerda 16.00  A dokumentumok előzetesen levélben kerülnek, kerültek kiküldésre.

Helyszín:   Hagyományosan  a Százéves Cukrászdában.

A tervezett napirendi pontok:

1. Szakmai beszámoló: 2021. év megvalósult szakmai programjai, alapítványi események, kuratóriumi ülések tartalma.   2022 . évre javasolt  programok- feladatok, költségek.

A sikeresen zárult Napkör pályázatunk –rendezvényeink jelenlegi helyzete, zárása.

Személyi kérdések.

Előadó  Bagyinszki  Zoltán kuratóriumi elnök.

1. A 2021. év pénzügyi beszámolója – főbb alapítványi sarokszámok, a költségvetés tervezet megvalósulásának ismertetése. A pályázati program gazdasági végszámai.

előadó:  Kovácsné Jolika könyvelő.

1. Bejelentések, javaslatok, észrevételek.

Gyula, 2021. november. 25.

Baráti üdvözlettel:

Bagyinszki  Zoltán  elnök

Az alapszabály értelmében, az előre kitűzött időpontban- megfelelő létszám hiányában a kuratóriumi ülés 15 percet követően újra összehívásra kerül, ezáltal az ülés határozatképes!